SM Döner’den örnek kampanya

SM Döner’den örnek kampanya

Her Dürümün 2 Tl’si Sma Hastası Nefes Bebeğe

Antakya-Köy Garajları civarında faaliyet göstermekte olan, Süleyman Koçak’ın sahibi olduğu SM Döner Çıtır Tost işyerindeki her siparişin 2 TL’si, işletme tarafından, SMA hastası Nefes bebeğe aktarılmak üzere kumbaraya konulacak. SM Döner işletmesinin bu örnek kampanyası, bu sabahtan itibaren başlatılacak.
KOÇAK Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Koçak, bünyeleri içerisinde; Simform Dijital Baskı Merkezi, Simge Ofset Matbaacılık, Sim Lazer Epilasyon-Güzellik Salonu, Hatay Doğuş Gündem ve Sm Döner-Çıtır Tost ile faaliyet gösterdiklerini, SMA Tip 1 Hastası olan Nefes bebeğe sahip çıkma anlamında, SM Döner-Çıtır Tost işyerinde bugünden istiaren alacakları her siparişte 2 TL’yi Nefes bebek için kumbaraya atacakları bilgisini verdi.
İşletme sahibi Süleyman Koçak, kampanya ile ilgili şunları paylaştı:
“Ben, bu toprakların çocuğuyum. Her zaman bu toprağın insanlarına elbette hizmet edeceğim. Böyle bir çalışmada, Nefes bebeğin sağlığına kavuşmasında bir nebze olsun katkım olursa, ne mutlu. Bu vesileyle, Nefes bebeğe bir kez daha sağlık diliyor, ailesine de girdikleri bu zor ve meşakkatli yolda sabır ve güç temenni ediyorum.” -Cemil Yıldız-