Şölen Yürüyüşü

Şölen Yürüyüşü

Samandağ caddelerinde yürüyen gençlerin gözleri pırıl pırıl, giysileri harikaydı…

Gençlik Yürüyüşü’ne Kaymakam, Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü ve diğer protokol katıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı “Gençlik Haftası” kapsamında Samandağ’da “Gençlik Yürüyüşü” yapıldı.
Samandağ caddelerinde bando ekibi ile birlikte yürüyen liseli gençlerin pırıl pırıl parlayan ve ışıldayan gözleri ile birbirinden güzel giysileri görkemli bir görüntü oluşturdu.
15 Mayıs Pazartesi günü saat 09.00’da gerçekleşen Samandağ’daki gençlik yürüyüşüne İlçe Kaymakamı Cahit Çelik, İlçe Belediye Başkan Vekili Dilek Asiırmak, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, SGK İlçe Müdürü Gülay Ateş, İlçe Spor Müdürü Ceyhun Yılmaz da önde yürümek suretiyle katıldı.
Samandağlı liselilerin gençlik yürüyüşü, Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayıp Yüksel Acun Anadolu Lisesi bandosu eşliğinde, Ahmet Yesevi Caddesi güzergahından PTT Müdürlüğü’ne doğru kavşaktan sola dönülerek hükümet konağı istikametine doğru devam ettikten sonra Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde sona erdi.
Gençlik Yürüyüşü ardından, Jan ve Suphi Beyluni Anadolu Lisesi halk oyunları ekibi gösteri düzenlerken, ilçe halkının yürüyen gençlere sevgi gösterileri, alkışları ve çiçek sunmaları görülmeye değerdi.
-Selvi Günay-

(Visited 1 times, 1 visits today)