‘’Sonunu Düşünmüyoruz’’

‘’Sonunu Düşünmüyoruz’’

Akşam saatlerinde Yeni Hatay Stadyumu’nda gerçekleştirdiği antrenmanla yarın oynayacağı Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdüren Hatayspor’da hedef 3 puan. İlk 15 dakikası basın mensuplarına açık olarak düzenlenen idman öncesi Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz hafta elde edilen Antalyaspor galibiyetinden dolayı hafta boyunca Sivas deplasmanına daha moralli bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden Ömer Erdoğan, Sivasspor’un puan durumunda bulunduğu konumu hak etmediğini ve özellikle ofansif anlamda çok etkili oyunculara sahip olduğunu söyledi. Bir yandan Sivasspor’un ön alanda görev yapan oyuncularına önlem alırken diğer yandan da kendi oyunlarını sahaya yansıtmak istediklerini aktaran deneyimli çalıştırıcı, ‘’Çok mücadele etmemiz ve çok koşmamız gereken bir müsabakaya çıkacağız’’ dedi.

Takım olarak sezon sonu ligi hangi noktada sonlandıracaklarını düşünmediklerini belirten Erdoğan, ‘’Anı yaşıyoruz. Planlarımızı maç maç yapıyoruz ve her hafta üzerine koyarak devam etmemiz gerekiyor çünkü lig giderek daha zor bir hal alacak. Bu oyunun bizi nereye götüreceğini bilmiyoruz. Eğer lig sonuna da bu konumda girersek belki daha farklı açıklamalar yaparım’’ şeklinde konuştu. -Ahmet Doruk Alkan-