Soroptimistler Kongre Yaptı

Soroptimistler Kongre Yaptı

Antakya Soroptimist Kulübü yönetici ve delegeleri, geçtiğimiz hafta sonunda Adana’daydı. Soroptimist heyet, Bölge Genel Kurulu’na katıldı.
Soroptimist Kulübü’nden Genel Kurul çalışmalarıyla ilgili şu paylaşım yapıldı:
“TSKF Olağan Genel Kurulu, 25-26 Eylül tarihlerinde Adana’da gerçekleştirildi. Antakya Soroptimist Kulübü olarak, Delege/GD Başkanı Ayşe Kuseyri, Delege Alev Bahadırlı ve Delege Ceren Emir, Yönetim Kurulumuzdan Başkan Sonay Altunay Bayraktar, Sekreter Peren Yüksel, Sayman Neşe Urfalı, Program Direktörü Ebru Aydın ve Prog. Direkt. Yrd. Dilay Dolar, geçmiş dönem başkanlarımızdan / Kurucu Başkan Oya Mıstıkoğlu, GD Başkanı Cemile Kızılkan, geçmiş dönem saymanı İlkay Çinçin, geçmiş dönem Program Direktörü Meltem Haytoğlu ve üyemiz İlke Ekmekçi kız kardeşlerimizle katıldık. Çok verimli ve sıcak geçen toplantımızın organizasyonunda emeği geçen tüm kız kardeşlerimize ve bizleri muhteşem ağırlayan Federasyon Başkanımız Sayın Sevil Koca’ya çok teşekkür ediyoruz.
Kadınlarımız ve kız çocuklarımızın hayatına dokunabildiğimiz çalışmalarımıza ışık olacağına inancımızla, birlikteliğimizin bu heyecan ve şevkle devam etmesi dileğiyle…” -Selvi Günay-