Sorunları da, çözümleri de biliyoruz

Sorunları da, çözümleri de biliyoruz

Özdemir, yoğun tempoyla çalışmalara devam ediyor, mahalle toplantılarıyla halkla kucaklaşıyor

CHP Defne Belediye Başkan Aday Adayı Nidal Özdemir çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Bir yandan mahalle toplantılarına devam eden Nihal Özdemir, diğer yandan da kurum, kuruluş ve STK ziyaretlerini de sürdürüyor. Ziyaretlerde sorunları da, çözümleri de bildiklerini söyleyen Özdemir, yıllardır sahada gördükleriyle, gözlemleriyle, Defnelilerin içinde deneyimledikleriyle bu yola çıktıklarını bildirdi.
Aday adaylığın başvurusunu yaptığı günden bugüne yoğun tempoda çalışmalarını sürdürdüğü gözlenen Özdemir, gittiği yerlerde büyük ilgi ve destekle karşılanıyor.
Sırasıyla Samankaya, Tavla, Balıklıdere ve Yeniçağ mahallelerimi ziyaret eden Özdemir, buralarda vatandaşlarla bir araya gelerek muhabbet edip fikir alışverişinde bulundu. “Defne’ye Kadın Eli Değmeli” sloganı ile yola çıkan Özdemir’e gittiği yerlerde özellikle kadınların büyük ilgisi gözlendi.
Mahalle toplantıları ile vatandaşlarla bir araya gelen Nidal Özdemir, diğer yandan STK ziyaretlerini de ihmal etmiyor. Geçtiğimiz günlerde Hatay Gazeteciler Cemiyeti, Antakya Gazeteciler Cemiyeti ve Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Özdemir, basın temsilcileri ile bir araya gelip projelerinden bahsetti. Yine Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ve HASİAD ziyaretleri ile iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi.
Yoğun çalışma programı içerisinde kadınlara ve gençlere özel zaman ayırdığı belirtilen Özdemir, CHP Gençlik Kolları’nın düzenlediği Cumhuriyet Yürüyüşü’ne katıldı. Yine Hatay İş ve Meslek Kadınları Derneği’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Kadın adlı etkinlikte kadınlarla buluştu. CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Kazar’ın adli sürecinde onu yalnız bırakmayan Özdemir, adliyeye giderek gençlerin yanında yer aldı.
Aynı zamanda Hatay Üreten Eller Kadın Kooperatifi’nin başkanlığını da yapan Özdemir safran soğanı vererek desteklediği Turfandalı kadın çiftçilerle bir araya gelerek Safran Hasadı’nı kutladı.
Adaylık sürecindeki yoğun çalışmalarına rağmen işini de ihmal etmediği görülen Özdemir, sahibi olduğu Botanik Ladin firması ile 3. Hatay Tarım Fuarı’na katılarak stant açtı.  -Mehmet ÖZGÜN-