Spor Toto yardımları AKP’li Belediyelere

Spor Toto yardımları AKP’li Belediyelere

Nokta teslim…

Spor Toto Teşkilatı’nın, AKP’li belediyelere spor tesisi yapım destekleri sürüyor. İlimizde daha önce İskenderun, Hassa ve Kırıkhan Belediyelerine spor sahası yapmak üzere para desteğinde bulunan Spor Toto, yine Hassa ilçemize iki halı saha yapımı için destek protokolüne imza attı. Hassa’ya 2 saha yapımı için aracılığı ise AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman yaptı.
Spor Toto Teşkilat Genel Müdürü ile görüşen Milletvekili Yayman ve Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, Hassa ilçesine 2 saha yapımı protokolü imzalandığını bildirdi. Milletvekili Hüseyin Yayman, paylaşımında, “Hassa Belediye Başkanımız Mehmet Karataş ile Spor Toto Teşkilat Başkanımız Bünyamin Bozgeyik Bey’i ziyaret ettik Nazik ev sahipliği için teşekkür ederiz. 2020’nin son günlerinde Hassa’ya 2 yeni halı saha yapılması protokolünü imzaladık. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş’ın paylaşımı da şöyle:
“Demrek (Deliçay) Mahallemizin onurlu gençleri için söz verdiğimiz halı sahamız hayırlı olsun. Yaparsa, Ak Belediyeler yapar, Allah’ın izniyle. Teşekkürler Sayın Dünya Liderim. Sizin önderliğinizde, belediyecilik hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz.” -Cemil Yıldız-