Sümerler Amfi Tiyatro’da

Sümerler Amfi Tiyatro’da

Cem Adrian rüzgarı esecek

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Sanatçının Eylül rotasında, Hatay’ın Defne ilçesi var.

Türkiye müzik endüstrisinin bilindik kuralları dışında, kendi çizdiği çizgilerde yürüyen ismi, Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli yorumu, besteci ve söz yazarı kimliğiyle, müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen, aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.
“Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım” (2005), “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti” (2006), “Essentials / Seçkiler” (2008), “Emir” (2008), “Kayıp Çocuk Masalları” (2010), “Siyah Bir Veda Öpücüğü” (2012), “Şeker Prens ve Tuz Kral” (2013), “Cam Havli” (Umay Umay ile birlikte-2014), “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” (2014) ve “Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni” (2015) albümlerini piyasaya çıkaran Adrian’ın, kayıtları 2014’te tamamlanan “Seçkiler 2” de en çok dinlenenler arasında yer alan albümlerden.
Sevilen şarkılarını bu kez Hatay’ın Defne ilçesinde, Sümerler Mahallesi’ndeki Amfi Tiyatro sahnesinden seslendirecek olan Cem Adrian, 7 Eylül Salı saat 21.00’da sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Biletler, online olarak Biletix üzerinden ya da Antakya Saray Caddesi’ndeki Saray Saatçilik’ten temin edilebiliyor. Tamer Yazar