Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sümerler Ortaokulu’na Çok Amaçlı Salon

İlimiz Defne ilçesindeki eğitim

İlimiz Defne ilçesindeki eğitim kurumlarından Sümerler Ortaokulu’na, Okul Müdürü Ercan Yücel’in girişimi ve çabasıyla Çok Amaçlı Salon kazandırıldı. Açılışa, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün üst yöneticileri ile Antakya ve Defne İlçe Milli Eğitim Müdürleri de katıldı.

Salonun açılış töreninde, bir şiir dinletisi yapıldı. Türkçe Öğretmeni Hüsne Tutar ve öğrencilerinin çabası, Müzik Öğretmeni Nezahat Göztepe’nin katkılarıyla hazırlanan dinleti, beğeniyle izlendi. Çok Amaçlı Salon’un açılışına ve şiir dinletisine; Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fahrettin Över, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Bekir Kocaoğlan, Mahmut Sabah, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Sarıyıldız, Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Şiir dinletisinden sonra, Okul Müdürü Ercan Yücel, Çok Amaçlı Salon’un okula kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından, okulda yürütülen Üç Kuşak Birlikte Kitap Okuyor Projesi’ne katkı sunan velilere Teşekkür Belgesi verildi. -Haber/Mehmet Durmaz-