Taktik Sızdırılmış!

Taktik Sızdırılmış!

Galatasaray’da 4-2’lik yenilgide kimse sorumluluk almadı:

Yeni teknik direktörü ile yeni bir sayfa açan Galatasaray’ın Hatayspor önünde ummadığı 4-2’lik yenilgisinin sorumluluğunu kimse üstlenmezken, Kulüp’te, Hatayspor maçı öncesi Cim-Bom’un antrenmanda uyguladığı taktik ile ilk 11’inin rakibe sızdırıldığı iddiaları, yenilgiye neden olarak gösteriliyor.
Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın da esasen Hatayspor maçı için Antakya’ya gelmek istemediği, ancak takımın taktiğinin sızdırıldığı şeklindeki durum üzerine, karar değiştirip maçı izlemek üzere Antakya’ya geldiği konuşuluyor.
Dün, spor basınında da, Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas’ın, antrenman taktiğinin sızdırıldığını öğrenmesi sonrasında apar topar Hatay’a uçtuğu kaydedildi. Süper Lig’de şampiyonluk yarışından erken kopup, Türkiye Kupası’ndan ‘Denizli faciası’ ile elenen Galatasaray’da fatura Fatih Terim’e kesilirken, deneyimli hocanın ayrılığı sonrası patlak veren krizlere bir yenisi eklendi. Dün akşamki Hatayspor karşılaşması öncesi, Kulüp’te ‘casus avı’ başlatıldı. Başkan Burak Elmas’a cephe alan ‘biri’ veya ‘birilerinin’, zorlu deplasman öncesi rakip Hatayspor’a, Cimbom’un taktik antrenmanları ve Torrent’in muhtemel on biri ile ilgili bilgi sızdırdığını öğrenen yöneticiler, çileden çıktı.
-BURAK ELMAS MAÇA GİTMEMEYİ DÜŞÜNDÜ-
Sözcü’nün
haberine göre, ‘casus’un kim olduğunu ortaya çıkartmak için çaba harcanırken, maça gitmemeyi düşünen Elmas, olayı öğrenince, Başkan Yardımcısı Bikem Kanık ile birlikte apar topar Hatay’a uçtu.
-Cemil Yıldız-