Tamamı kadın

Tamamı kadın

Tamamına sertifika…
Antakya Soroptimist Kulübü yönetici ve üyesi 30 kadın, DOĞAKA ile işbirliği halinde  “fuar, festival ve organizasyon düzenleme” eğitimi aldı.

Başkanlığını Nilay Atayurt’un üstlendiği Antakya Soroptimist Kulübü Derneği yönetici ve üyesi 30 kadın, doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ile işbirliği halinde düzenlenen “Fuar, Festival ve Organizasyon” düzeleme kurslarına katıldı. Antakya Soroptimist Kulübü üyeleri, Doğu Kalkınma Ajansı’nın sunduğu teknik destek programı kapsamında 2 gün süren “Fuar, Festival ve Organizasyon Düzenleme” eğitimi  sonunda sertifikalarını da aldı.
Dernek Başkanı Nilay Atayurt, Antakya’yı ve Antakya’nın değerlerini ulusal ve uluslararası alanda en iyi şekilde tanıtma adına bu organizasyonu gerçekleştirdiklerinin altını çizerek şunları kaydetti:
“Önceliğimiz, şehrimiz için bazı organizasyonlar düzenlemek. Bu konuda fikirlerimizi belirledik. Fikrimizi destekleyen kurum ve kuruluşlarla bir araya gelerek, Antakya’yı tüm ülkeye ve dünyaya tanıtabilecek bir organizasyon yapma enerjisi içindeyiz. En kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayıp kamuoyuna açıklama yapacağız.”
-Cemil Yıldız-

(Visited 2 times, 1 visits today)