Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tanıyan herkes ağladı

Yasin Rende, kalp krizinden

Yasin Rende, kalp krizinden vefat etti

Defne ilçesi Tavla Mahallesi nüfusuna kayıtlı Yasin Rende adlı, henüz 46 yaşlarında olan, bölgenin tanınan ve sevilen bir siması, geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi, dün Tavla’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bu arada, hazin bir törenle dün toprağa verilen Yasin Rende’nin ölümüyle ilgili olarak, kendisini tanıyan 3 kişinin mesajları şöyle oldu:

Cumali Gündoğan: Çok sevdiğim aile dostum Yasin Rende, geçirdiği kalp krizi nedeniyle bugün aramızdan ayrıldı. Ailesine, Allah’tan sabır, kendisine rahmet diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun.

Ali Kemal Turunç: Üzüntümü tarif edebilecek kelime bulamıyorum. Hayatımda tanıdığım en iyi yürekli, en beyefendi, en güler yüzlü insanlardan biri olan sevgili Yasin Rende’yi yitirmişiz. Yıldızlar yoldaşın olsun. Ailene sabır diliyorum.

Özgür Yıldırım: Maalesef, bacanağım, dünya efendisi Yasin Rende’yi kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Ailesine sabır, sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanın cennet, melekler yoldaşın olsun bacanak. -Cemil Yıldız-