Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TDHB-HTO;

Yerel Öğrenci Kolu Kongresi

Yerel Öğrenci Kolu Kongresi yapıldı

Türk Dişhekimleri Birliği Hatay Dişhekimleri Odası (HDHO) Yerel Öğrenci Kolu 5. Genel Kurulu, 25 Aralık 2021 Cumartesi günü, Hatay DHO hizmet binasında gerçekleştirildi. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Dişhekimliği Fakültesi öğrencilerinden oluşan Genel Kurul’un açılışını, Öğrenci Kolu Başkanı Alper Topaloğlu yaptı. Genel Kurul’da konuşan Hatay Dişhekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin; meslekle ilgili gelişmeler, Türk Dişhekimleri Birliği ve Odalarla ilgili gelişmeler konusunda öğrencileri bilgilendirdi. Kongrede, Öğrenci Kolu Genel Sekreteri Zehra Gayretli tarafından okunan 2019-2021 dönemi faaliyet raporunu kabul edildi. Genel Kurul toplantısı ve seçimle ilgili süreci, HDHO Genel Sekreteri Davut Akemoğlu ve Oda Yönetim Kurulu üyesi Burhan Mansuroğlu yönetti.

Genel Kurul’u değerlendiren Hatay Dişhekimleri Odası, “Genel Kurul toplantısı ve seçimin seviyeli bir şekilde geçmesinden dolayı, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi öğrencilerine ve bugüne kadar görev yapan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Seçimin sonunda yerel öğrenci koluna yeni seçilen öğrenciler şöyle sıralandı: M. İrfan Arkin, Atakan Ballı, Reyhan Vahap ve Muzaffer Atakan Ateş.
-Cemil Yıldız-