TED Tenis Takımı Galibiyetle Başladı

TED Tenis Takımı Galibiyetle Başladı

TED Hatay Koleji Tenis Takımı, katıldığı gruplardaki ilk maçını kazandı ve iyi bir başlangıç yaptı. TED Hatay Koleji Yönetimi’nin konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Mersin’den güzel haber. Galibiyetle başladık ”denildi.

2019-2020 Okul Sporları Tenis Bölge Finalleri, Çarşamba günü açılış seremonisi ile başladı. TED Hatay Koleji Tenis Takımı, hem kendi okulunu hem de ilimizi temsilen katıldığı bölge finallerinde, Lise Erkek Tenis Takımı olarak ilk maçında, grubun seri başı takımı Adana Özel Bahçeşehir Lisesi’ni 4-1 yendi ve turnuvaya iyi bir galibiyetle başladı. TED Hatay Koleji Yönetimi, maçla ilgili değerlendirmesinde, “Takımımızı tebrik ediyor, bugün Denizli ekibi ile oynayacağı maçta başarılar diliyoruz” denildi.
TED’e 4.Kupa
Hatay TED Koleji, teniste 4. kupayı il içinde küçük erkeklerde aldı. 2019-2020 Okul Sporları Tenis Turnuvası’nda TED’i temsil eden Küçük Erkek Tenis Takımı, Çarşamba günü oynadığı maçta, rakibi Özel Hatay Doğuş Koleji’ni 3-0 yenerek Hatay üçüncüsü oldu ve bu sezon teniste 4. kupayı okula kazandırmayı başardı. Okul yönetimi, galibiyet sonrası, “Sporcularımızı ve ailelerini kutluyor, emeği geçen beden eğitimi zümremize çok teşekkür ediyoruz” mesajı yayınladı.