Teknolojiyi En İyi Kullanan Partiyiz

Teknolojiyi En İyi Kullanan Partiyiz

Saadet Partisi İl Başkanı Eğe, haftalık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi

Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığı Haftalık yönetim kurulu toplantısı uzun bir aradan sonra yüz yüze gerçekleştirdi.
Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe başkanlığında bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri Koronavirüs süreci, bölge ve ülke gündemini değerlendirdi. Önceki gün vefat eden Partinin 50 yıllık emektarı Toğrut Palta da rahmetle anılarak dualar edildi.
Başkan Eğe, Koronavirüs sürecinde teşkilat olarak geçmişte olduğu gibi tarih boyu teknolojiden yararlanan en iyi bir parti olduklarını belirterek, Refah dönemlerin videolar köy köy dolaştırılırdı. Geçen seçimde tarihte ilk defa E- Miting düzenleyen parti olarak hem salon toplantılarına gelenlere hem de internet üzerinden binlere ulaşıldı. Bu virüs sürecinde de video konferanslarla haftalık ve aylık toplantılarımız gerçekleştirdik. Şimdi Kontrollü sosyal hayat sürecine girdiğimiz için yüz yüze toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bu salgın sürecinde sağlıkla birlikte ekonomik sıkıntılar yaşandı. İlimizde de insanlar işine gidemedi, Özellikle küçük işyerleri ve küçük esnaf çok etkilendi. Tarım olmazsa olmaz desteklenmesi gereken sektördür. Bugün %10 ekilmeyen arazi var.
Turizm mevsimine geldik, lakin içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını süreci en çok bu sektörü vurdu. Turizm sektörüne de gerekli desteğin verilmesi gerektiğini düşünüyoruz.
Vefat eden partimizin çınarı, dava adamı, il yönetim kurulu üyemiz Toğrut Palta ağabeyimize de Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim bizi cennetinde buluştursun” diyerek konuşmasını tamamladı ve merhum Palta için Fatiha okundu. Mehmet ÖZGÜN