TFF 2.Lig karmasında Hatayspor’dan tek isim

TFF 2.Lig karmasında Hatayspor’dan tek isim

Selim Ilgaz

Futbolcumuz, Antalya’da kampa girdi…
Türkiye Futbol Federasyonu’nun milli takım antrenörleri ve TFF bölge antrenörlerinin sezon başından bu yana liglerde izlediği maçlar sonucunda belirlenen isimlerin yer aldığı Türkiye 2. Lig ive 3. Ligi karmaları belli oldu ve karmaya çağrılan isimler de Antalya’da kampa girdi. Kampa, Hatayspor’dan çağrılan tek isim Selim Ilgaz olurken, 3. Lig karmasında ise Erzin Belediyespor’lu Okan Saraçoğlu yer aldı.
Türkiye A Milli Futbol Takımı’na altyapı oluşturma amaçlı olarak, Türkiye 2. Ligi ve 3. Ligi karmalarından seçilecek yetenekli isimlerle milli takım oyuncu havuzunun genişletilmesi hedefleniyor.
Hatay’ın 2 futbolcusu, Hatayspor’dan SELİM ile Erzin Belediyespor’dan OKAN, Manavgat ilçesindeki Emirhan Spor Kompleksi’nde oynanacak müsabakalar için Antalya’daki kampa katıldı.
Spor Toto 2. Lig karması kadrosunda; Selim Ilgaz (Hatayspor), Spor Toto 3. Lig karması kadrosunda ise Okan Saraçoğlu (Erzin Belediyespor)bulunuyor.
Selim Ilgaz; 20 Yaşında, orta saha ve kanat oyuncusu. Teknik kapasitesi yüksek, rakibi birebir geçmede üstünlüğü ile dikkat çeken bir oyuncu.
Erzin Belediyespor’lu Okan ise 19 yaşında orta saha oyuncusu. 1,83 Boyunda olan Okan, İstanbul doğumlu. TFF 2. Lig karması A-B-C-D kategorisine ayrılırken, karmalar, yarın ve Çarşamba günleri Manavgat’ta karşılıklı toplam 4 maç oynayacaklar. -Cemil Yıldız-

(Visited 1 times, 1 visits today)