TİP’li Gençlerden Atay’a hazırlık…

TİP’li Gençlerden Atay’a hazırlık…

Halk Buluşmasına Geliyor

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı / Hatay Milletvekili Barış Atay, Tekirdağ’daki Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Halk Buluşması’na katılacak.

Bu konuda henüz resmi bir karar alınmış olmasa da seçimlerin 14 Mayıs’ta yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Farklı siyasi partilerin oluşturduğu ittifakların bu anlamdaki hazırlıkları ise sürüyor. Neredeyse tüm muhalefet partileri, TBMM’nin değil de Cumhurbaşkanlığı kararıyla seçimlere gidilmesi halinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın anayasal olarak adaylığının mümkün olmadığını söylüyor. Ancak Yüksek Seçim Kurulu (YSK) üyelerinin, benzer gerekçelerle AKP Lideri’nin üçüncü kez aday olmasına karşı çıkması da beklenmiyor.

Eldeki tabloda, seçim hazırlıklarını “halk buluşmaları” ile sürdüren Türkiye İşçi Partisi kanadında buna dair son etkinlik, Tekirdağ’daki Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı / Hatay Milletvekili Barış Atay, Tekirdağ’daki Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Halk Buluşması’na katılacak.

Bu konuda, Türkiye İşçi Partisi Tekirdağ teşkilatı tarafından yapılan kısa açıklamada, “12 Şubat Pazar günü, Barış Atay’ın Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 15.00’da katılacağı halk buluşması etkinliği için bildirilerimizi dağıttık. Tüm Tekirdağlıları, bu özel günümüzde etkinliğimize davet ediyoruz” denildi.

Tamer Yazar