Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tosyalı, Uluslararası Arenada Parladı

Dünyanın önde gelen yeşil

Dünyanın önde gelen yeşil çelik üreticilerinden biri olan Tosyalı, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Tube & Wire Fuarı’nda büyük bir başarı elde etti. Fuar kapsamında 2 stant ile dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerini ağırlayan Tosyalı, sürdürülebilirlik odaklı yatırımlarını ve yeşil çelik vizyonunu temsil eden Tosyalı V-Green markasını tanıttı.
Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, fuarın açılışında yaptığı konuşmada, yıllardır devam eden sürdürülebilirlik yatırımlarının meyvelerini topladıklarını belirtti. Tosyalı’nın karbon emisyon değerlerini düşürme konusundaki kararlılığının uluslararası sertifikalarla belgelendiğini vurgulayan Fuat Tosyalı, bu başarının bir sonucu olarak Tosyalı V-Green markasını duyurmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. Tosyalı V-Green markasının, yeşil dönüşüm dünyasına açılan yeni bir sayfa olduğunu ve şirketin sürdürülebilirlik adına yaptığı tüm çalışmaları taçlandırdığını belirtti.
Türkiye’nin global yeşil çelik üreticisi olan Tosyalı, 3 kıtada 40’a yakın tesis ve 10 milyon ton yıllık üretim kapasitesi ile sektördeki öncü konumunu sürdürüyor. – Adil Yeşildağ-