Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Trabzonsporlular Takdir Ediyor

Türkiye, Hatayspor Kulübü ile

Türkiye, Hatayspor Kulübü ile taraftarının centilmenliğini konuşuyor

Hatayspor’un, 1-1 berabere kaldığı Trabzonspor maçı öncesi, şampiyon rakibini sahada ayakta alkışlaması, maç sonrasında şampiyon takımın bir kez daha alkışlanması, konuk kafileye yönetimin ve teknik heyetin gösterdiği konukseverlik takdir görmeye, Türkiye spor kamuoyunda konuşulmaya devam ediyor. Kasyeri- Trabzon maçı sırasında ve sonrasında yaşananların ardından, Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Hatayspor’un centilmenliğini hatırlattıktan sonra, Kayseri’de yaşadıkları üzücü olayları anlattı.

İşte, Hatayspor’u takdir eden Trabzonspor mesajlarından bazıları:

Bdry Akyz: Bir Trabzonlu ve Trabzonspor taraftarı olarak, Hatayspor’u örnek davranışından dolayı tebrik ediyorum, Süper Lig’de başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun.

Yunus Birinci: Trabzonspor taraftarı olarak, hem kulüp, hem futbolcu, hem de taraftar olarak göstermiş olduğunuz misafirperverlik adına teşekkür ederim. Hatayspor’a gelecek sezonda başarılar dilerim. Yolunuz, bahtınız açık olsun. Almanya’dan Hatayspor taraftarına saygılar, selamlar.

Süleyman Özgenç: Şampiyon Trabzonspor’u alkışlayan Hatayspor ve camiasına teşekkür ederim.

Soğuksu Kenan Soğuksu: Bir Trabzonsporlu olarak, golde ofsayt yok. Hatayspor oyuncusu, kendi oyuncusunun önünde. O yüzden tebrikler Hatayspor. Aldığınız 1 puan, helali hoş olsun. Hepinizi, taraftarlarınızdan camianıza ve futbolcularınıza kadar tebrik ediyorum. Sevdanın, inadın ve inanmışlığın şehri Trabzonspor sizi seviyor.

Recep Karabak: Anadolu’ya ve Anadolu insanına gönül vermiş bir Trabzonsporlu olarak, Atamızın bize emaneti olan Hatay’ı ve Hataylıları tebrik ediyorum. Mertlik, adamlık budur. Sizleri şehrimizde görmekten de her zaman onur ve gurur duyarız. Futbol, sahada oynansın, hak eden kazansın. Yıllarca Anadolu kulüplerini hile ve ayak oyunları perişan eden İstanbul saltanatı da son bulsun. Başarıların daim olsun Hatay.

Yaşar Bacak: Futbolcusundan taraftarına, yönetimine varıncaya kadar, tüm Hataylı kardeşlere, göstermiş oldukları centilmence ve gururlu tavırlarından ötürü teşekkür ederiz.

Mustafa İlhan: Trabzonsporlu olarak, kardeş Hatayspor’u tebrik ediyorum. Buradan, Trabzonspor yönetimine seslenerek, Trabzon’da yapılacak ilk maçta, Hataysporlu kardeşlerimizle beraber, karışık seyirci düzeninde tribünleri dolduralım…

İlhan Selcik: Trabzonspor taraftarı olarak sizleri kutluyorum. Allah, sizlerden razı olsun. Yaşasın Trabzonspor, yaşasın Hatayspor ve diğer Anadolu kulüpleri. Biz hepimiz, biriz.

İbrahim Saral: Hatayspor’a teşekkür ediyoruz. “Anadolu Kulüpleri, İstanbul’a bayrak asamaz” diyenleri utandırdı. Adamsınız.

Salih Çevik: Trabzonlu olarak, Hatay’ı tebrik ederim. Boşuna “medeniyetler şehri” denmemiş! Helal olsun.

Mustafa Atalar: Trabzonspor taraftarı olarak, Hatayspor yöneticisinden taraftarına ve sahada ter döken futbolcularına, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim, Hatayspor’a başarılar dilerim.

Emine Ayaz Ergenç: Trabzonluyum. Hatay’da doğduk, büyüdük, ekmeğimizi burada kazandık, burası da bizim memleketimiz oldu. Trabzonspor’u şampiyonluğundan dolayı tebrik ediyorum. Hatayspor’u da şampiyon olarak görmek istiyoruz. Başarılar Hatayspor.

İsmet Bilgili: Trabzonspor taraftarı olarak, Hatayspor yönetimine, teknik direktörüne, oyuncularına ve her şeyden önce taraftarına çok teşekkür ederim. Bu nezaketi ve güzelliği unutmayacağız. Çok yaşa Hatayspor.

Coskun İşçi: Hatayspor’a bir puan helal olsun. Dostça bir maç oldu.

Muhammet Hamza: Trabzonspor taraftarı olarak, Hatayspor’u canı gönülden kutlarım. Biz Trabzonspor taraftarına göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverlikten dolayı, izlemiş olduğumuz bu güzel görüntüler karşısında gözlerimizin dolduğu ve bundan gurur duyduğumuz aşikârdır. Binlerce kez o güzel taraftara minnettarız, çok teşekkür ederiz. İnşallah bundan sonraki yıllarda, güzel taraftarı olan Hatayspor’u Süper Lig’in her daim yukarılarda, hatta şampiyonluk yarışında görmek istiyoruz. Teşekkürler Hatayspor.

Sinan Özkan: Adamsınız adam. Teşekkürler Hatay.

Aydın Özdemir: Teşekkür ederiz Hatay.

Ali Osman Vural: Hatay, bundan sonraki maçlarınızda başarılar. Maç, sakatlık olmadan, çirkeflik olmadan, dostça ve kardeşçe bitti.

Osman Demirci: Büyük Hatayspor camiasını ve taraftarını tebrik ve takdir ediyoruz.

-Cemil Yıldız-