Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tuğçe-Fatih Konseri İptal

Tuğçe Kandemir ile Fatih

Tuğçe Kandemir ile Fatih Bulut’un sahne alacağı Antakya konseri iptal edildi. Organizasyonu üstlenen ASİ 1967 Derneği adına yapılan duyuruda, iptal ve gerekçesiyle ilgili şu paylaşım yapıldı:
“Kıymetli Hataylılar… 4 Ekim Salı akşamı Antakya EXPO alanında, geliri tamamıyla Şehit aileleri ve kimsesiz çocuklar yararına olacak konserimiz, birtakım nedenlerle iptal edilmiştir. Birkaç gün önce Mersin ilimizde meydana gelen terör saldırısı nedeniyle, bir Polisimiz Şehit olmuş ve bununla birlikte, özellikle Hatay’ımızın da içinde bulunduğu Çukurova bölgesinde, İçişleri Bakanlığı tarafından teyakkuz durumunda olunması ve bizim de tam bu zamanda Şehit aileleri yararına yapacağımız konserimizin kirli güçler tarafından provake ve eyleme maruz kalabilme ihtimali göz önünde bulundurularak, Asi 1967 Derneği Yönetimi olarak, bizlere, bu konserin şimdilik iptal edilmesi kararını aldırmıştır.
Belki normal bir konser olsaydı, bu olası provakatif düşünceler umurumuzda olmazdı, ki aklımıza bile gelmezdi. Ama konser amacımız Şehit ailelerine ve kimsesiz çocuklar yararına olduğu için ve de şu kritik dönemde olacağı için, olası her türlü tehlikeye halkımızın maruz kalmaması adına bu kararı almış bulunmaktayız. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”
-Cemil Yıldız-