TÜP BEBEK’LE BEBEK…

TÜP BEBEK’LE BEBEK…

Altınözü İlçesinde bir çiftin 12 yıl süren bebek hasreti sona erdi. İlçede ilk kez ilçe Devlet Hastanesinde Tüp bebek yöntemiyle bebek doğumu gerçekleştirildi.

 “Nurşen-Hanifi SAÇLI” çiftinin12 yıl önce başlayan evlilik yaşamlarında bebek hasreti nihayet sona erdi.  Tüp Bebek yöntemiyle dünyaya gözlerini açan minik yavruya “AHMET” adı verildi.

 Yeni yıla günler kala dünyaya gelen “Ahmet” bebek ile büyük sevinç yaşayan Anne ve Baba, “Yavrumuzu Kucağımıza Aldığımız İçin Çok Mutluyuz” dedi.

 Altınözü Dokuzdal Mahallesi’nde ikamet eden ve 12 yıl önce evlenen Nurşen Saçlı (32) ve Hanifi Saçlı (32) çifti, mutluluklarına mutluluk katmak için bebek sahibi olma hasretlerine tüp bebek yöntemiyle Altınözü Devlet Hastanesi ile ulaştılar.

 Hatay Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Sebahattin YILMAZ yaptığı açıklamada; “Altınözü Devlet Hastanesi ve Birliğimize bağlı tüm Hastanelerimize, Personel ve her türlü imkânlar seferber edilerek özverili çalışmayla; vatandaşlara ve hastalara en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirterek; 12 yıldır bebek sahibi olmak isteyen bir ailenin bebek özleminin Altınözü Devlet Hastanesinde sona ermesi bölge halkında sevinç ve heyecan yaratmıştır. Altınözü Devlet Hastanesinde başarıyla doğum operasyonunun gerçekleşmesinde emeği geçen başta Hastane Başhekimi Dr. Batuhan KUNT ve Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı Dr. Erol NUMANOĞLU’na ve hastanemizde görevli tüm sağlık personelimize teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim”   dedi.

                                                               -Cemil Yıldız-