TÜSİAD mesajı KAGİD’e;

TÜSİAD mesajı KAGİD’e;

Kadına girişimcilik projelerinde yanınızdayız

Türk Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Erol Bilecik, Hatay Kadın Girişimciler Derneği’nin kadın odaklı girişimcilik projelerine desteğe hazır olduklarını bildirdi. BİLECİK, bu
açıklamayı, geçtiğimiz hafta içinde ziyaretine gelen KAGİD Başkanı ve beraberindeki heyete hitaben yaptı.
HATAY Kadın Girişimciler Derneği Başkanı, Onursal Başkanlar ile Yöneticilerden oluşan heyetin TÜSİAD Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyaretinde, kadın girişimciliğinin geliştirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, Hatay KAGID tarafından gerçekleştirilen “hayırlı olsun” ziyaretini memnuniyetle karşıladığını belirtirken, “Memleketimde bu denli başarılı işlere imza atan böyle bir Derneğin olması gurur verici. Girişimcilik konusu, TÜSİAD’ın çalışma alanlarından birisidir. Kadınlar için hazırlanacak girişimcilik hedefli projelerde sizlere yardıma hazırız” dedi. Dernek Başkanı Rana Atalay ise Derneğin yapacağı projelerde TÜSİAD desteğinin önemine değinerek şöyle konuştu:

“TÜSİAD Başkanı olmanız, bizleri bir Hatay’lı olarak ayrı bir gurur vermektedir. Sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz. Bizler, KAGİD olarak kurulduğunu günden bu yana kadınlarımızı çalışma hayatına katmak ve girişimcilik ruhunu aşılamak doğrultusunda çalışmalarımızı sürmektedir. Bundan sonra yapacağımız projelerde sizden destek almak bize büyük bir güç verecektir.”
KAGID’in Rana Atalay başkanlığındaki TÜSİAD ziyareti heyetinde şu isimler yer aldı:
Işık Narin, Yasemin Mıstıkoğlu, Belgin Ünal, Dilek Karadeniz, Tuban Güçlü, Ayşe Kuseyri, Çiğdem Kıral, Pınar Deboğlu, Fatmanur Yüksel, Filiz Yaldız. -Cemil Yıldız-

(Visited 3 times, 1 visits today)