Ücretsiz Üye Olun, Kazanın!

<strong>Ücretsiz Üye Olun, Kazanın!</strong>

Hatay’ın lojistik firmalarına da çağrı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından hayata geçirilen lojistik portalına sektör temsilcileri ücretsiz kayıt olabilirken, yük ve araç ilanı da verebilecek, taşıma tekliflerini de değerlendirebilecek.

İstanbul’dan sonra Türkiye’de en büyük kara nakliye filosuna sahip Hatay’ın sektör temsilcileri için de ciddi iş alanları ve işbirlikleri yaratabilecek portal, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından hayata geçirildi.

Bu konuda yapılan bilgilendirmede, “Türkiye Lojistik Portalı, ihracatçılarımıza ve lojistik sektörümüze hizmet vermeye devam ediyor. İhracatçı üye firmalar; yük bilgilerini girerek yük ilanı oluşturmakta, lojistik sektörü üyeleri ise yük ilanlarını inceleyebilmekte, ilgilendikleri ihracat, ithalat, transit ticaret ve yurtiçi tüm yük ilanları için yük sahipleriyle iletişime geçerek teklif verilebilmektedir. Türkiye Lojistik Portalı’nda kara, hava, deniz ve demiryolu yükleri yanı sıra ETGB (mikro ihracat) yükleri için de ilan verilebilmektedir. Lojistik sektöründeki üye firmaların ise boş araç/alan bilgilerini girerek ilan oluşturmalarına imkan sağlanmaktadır” denildi.

Tamer Yazar