Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ulvi Güleç yeni kitabını yayınladı

“Sanal Hüzünler” Okuyucuyla Buluştu

“Sanal Hüzünler” Okuyucuyla Buluştu …

      Emekli Mali Müşavir ve yazar Ulvi Güleç, “Sanal Hüzünler” yeni romanını yayımladı ve okuyucuyla buluşturdu.  Güleç, “Cengiz Han’ın Gazabı” adlı kitabının ardından “Sanal Hüzünler” romanını yazarak, kent kültürüne keyifle okunacak bir eser daha kazandırdı.

      Bir solukta okunabilecek romanda, Ferit, yaşamını sorgulamaya, kendini yargılamaya başladığı bir dönemde gerçeklerden kaçmaya çalışırken kadınların dünyasına açılan bir kapıyı aralar. Adı Sanal Dünya olsa da o kapının arkasındaki kadınların acıları, sevinçleri, aşkları gerçektir ve Ferit bu gerçeği onların acı dolu hikâyelerini okudukça öğrenecektir. Cengiz Han’ın Gazabı’nın yazarı; okuyucuları bu romanla romanla yorulmuş, kırılmış, üzülmüş kadınların ruhuna dokunduğunuzu hissettiğiniz bir yolculuğa çıkarıyor. Gizemlerini son satırına kadar koruyan bu romanı zevkle okunacak nitelikte.

      Ulvi Güleç yeni romanı “Sanal Hüzünler” adlı kitabını 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde gazetemiz çalışanlarına da armağan etti. Güleç, yılların birikimini emeklilik döneminde okuyucu ile paylaşıyor.   -Mehmet ÖZGÜN-