Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ünlü kahinin 2024 için 7 kehaneti

Dünya gündeminde kehanetleri ile

Dünya gündeminde kehanetleri ile sık sık gündeme gelen ünlü kahin Baba Vanga 2024 yılı için 7 kehanette bulundu.11 Eylül 2001 saldırılarını, Barack Obama’nın ABD Başkanı seçilmesini, Covid-19 salgınını, Kursk faciasını ve 2022 yılında yaşanan su krizini tahmin eden Baba Vanga bu defa 2024 yılı için kehanetlerini sıraladı. Baba Vanga’nın 2024 yılı için siyasetten, bilime birçok konuda tahmini bulunuyor. Ünlü Kahin Baba Vanga’nın 7 kehaneti şu şekilde ;

1) Vanga, gelecek yıl bir yurttaşının Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e suikast girişiminde bulunacağını öngördü.
2) Vanga, Avrupa’da artan terör saldırıları konusunda uyardı ve ‘büyük bir ülkenin’ 2024’te biyolojik silah testleri veya saldırıları gerçekleştireceğini öngördü.
3) Artan borç seviyeleri ve artan jeopolitik gerilimlerin ana faktörler olmasıyla birlikte, önümüzdeki yıl küresel ekonomiyi etkileyecek gibi görünüyor.
4-) 2024 yılı için korkunç hava olaylarının ve doğal afetlerin yaşanacağını öngördü.
5) Vanga’ya göre 2024’te siber saldırılarda artış olacak. Gelişmiş bilgisayar korsanları, elektrik şebekeleri ve su arıtma tesisleri gibi önemli altyapıları hedef alarak ulusal güvenlik tehdidi oluşturacak.
6) 2024 yılında Alzheimer ve kanser de dahil olmak üzere tedavi edilemeyen hastalıklara yönelik yeni tedaviler bulunacak.
7) Baba Vanga, önümüzdeki yılda kuantum hesaplamada büyük bir atılım olacağını da öngördü. (Adil Yeşildağ)