Vali Doğan’dan yeni yıl mesajı:

Vali Doğan’dan yeni yıl mesajı:

Umutlar tazelenmeli…

Hatay Valisi Rahmi Doğan, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, umutların tazelenmesi gerektiğine vurgu yaptı.
Vali Rahmi Doğan’ın mesajı şöyle:
“Hayatımızda bıraktığı hatıralar ve kazanımlarla, gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz. Yeni yılda; umutlarımızı tazeleyerek, hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıp, başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere sivil toplum kuruluşları yanında toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek ilimiz ve ülkemizin gelişmesi için daha çok çalışmalıyız. Bu anlamda en büyük gayemiz, sevgi ve hoşgörüsü ile dünyanın gıpta ettiği ilimizin her alanda daha mutlu insanların yaşadığı bir il haline gelmesini sağlamaktır.
2019 yılının, geçmiş yıllardan daha huzurlu ve güzel geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması gönülden temennimizdir. 2019 yılının ülkemizde, bölgemizde ve ilimizde acıların yaşanmadığı, huzur ve esenliğin hâkim olduğu bir yıl olmasını diliyorum.
Sahip olduğumuz bu güzel ülkenin, güçlü ve aydınlık bir geleceğe kavuşması için birey olarak sorumluluklarımızın bilinci içerisinde yeni yılı kutluyor, 2019 yılının ülkemize, milletimize, çalışma arkadaşlarıma ve kıymetli Hataylı hemşerilerime sağlık, huzur, mutluluk ve iyilikler getirmesini temenni ediyorum.” -Yusuf Cemil Karaçay-