Vali, şampiyonları kabul etti

Vali, şampiyonları kabul etti

Hatay Valisi Erdal Ata, Salı günü Ford Trucks açılışı için gittiği İskenderun’daki çalışma ofisinde, ilçenin spordaki iki şampiyon başarılı ekibini makamında ayrı ayrı kabul etti.
Vali Ata, ilk olarak Türkiye Kadınlar Basketbol İkinci Ligi’nde mücadele eden İkem Koleji Kız Basketbol Takımı ve okulun Beden Eğitimi ve Spor Koordinatörü Antrenör Hamit Duman’ı kabul etti.
Vali Ata, genç sporculara, her gün bir önceki günden daha fazla çalışarak ve motive olarak kendilerini geliştirmeleri tavsiyesinde bulundu.
İlimizde başarılı sporcuların sayılarının artması temennisinde bulunan Vali Ata, geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan gençlerimizin sportif başarılarını artırmak ve daha güçlü bir geleceğe ulaşmak için el birliği ile çalışmak gerektiğini dile getirdi.
Beden Eğitimi ve Spor Koordinatörü Antrenör Hamit Duman de kabulünden dolayı Vali Ata’ya teşekkür ederek takım faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.
Hatay Valisi Sayın Erdal Ata, İskenderun Yüzme İhtisas Kulübü Başkanı Kadir Doğan ve beraberindeki heyeti de yine İskenderun Çalışma Ofisi’nde kabul etti.
Salı günü saat 15.30’da gerçekleşen ziyarette, Vali Ata, Başkan Doğan’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti. Yüzme sporunu gençlerimize sevdirmek, profesyonel anlamda bu sporun yapılmasına imkân sağlamak ve ülke çapında yetenekli yüzücüler yetiştirmek gibi konularda kulübün yaptığı çalışmaları takdir ettiğini ifade eden Vali Ata, Başkan Doğan ve sporculara başarılar diledi.
İskenderun Yüzme İhtisas Kulübü Başkanı Kadir Doğan de kabulünden dolayı Vali Ata’ya teşekkür ederek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. -Mehmet Özgün-

 

(Visited 1 times, 1 visits today)