Videolu mesaj…

Videolu mesaj…

Samandağlı 28 gündür kayıp genç kadın ortaya çıktı

Samandağlı, 28 gündür kayıp olan Fulya Irmak Miçooğulları adlı evli ve çocukları olan bir anne, paylaşılan video kaydı ile ortaya çıktı. Kayıp kadın, iyi olduğunu, çok güvenilir bir ailenin yanında kaldığını, gördüğü şiddet, ailesinin ilgisizliği ve diğer koşulların kendisini böyle bir harekete zorladığını anlattı.
Olayla yakından ilgilenen ve kayıp kadının bulunması için çaba gösteren Ali Nurlu’nun Başkanı olduğu Toplum Gönüllüleri Derneği adına da gelişmeyle ilgili şu bilgi aktarıldı:
“Herkesin bir aydır aradığı ve ulaşamadığı kayıp Samandağlı kızımıza 8 saat içerisinde ulaştık. Kızımız, tüm topluma, görsel video yoluyla bir mesaj attı. Bu kayıp kızımızın bulunması için domino etkisi paylaşımlar yapan yüz binlerce takipçimize ve doğru ihbarda bulunanlara sonsuz teşekkürler.”
Kayıp kadın Fulya Irmak Miçooğulları, video kaydında, uğradığı şiddet yanı sıra ne denli zor günler geçirdiğini ancak kendisinin bilebileceğinin altını çizerek, “Ben hayatımdan memnunum. Çok güvenilir bir ailenin yanındayım, dönmeyi düşünmüyorum” dedi. -Cemil Yıldız-