Volkan Öztürk’e FB Teşekkürü

Volkan Öztürk’e FB Teşekkürü

Antakyalı Mimar, KKTC Fenerbahçeliler Derneği kurucularından, Hatay ve İstanbul’daki Fenerbahçe Derneklerinde aktif bir rol üstlenen İş İnsanı Tuğbay Volkan Öztürk’e, Fenerbahçe Veteranlar Takımı’nın Hatay’a getirilmesi sürecindeki çabaları üzerine bir teşekkür mesajı paylaşıldı. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanından plaket alan Antakyalı genç mimar, iş insanı Volkan Tuğbay Öztürk’e, Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği de teşekkür mesajı gönderdi. FBİAD (Fenerbahçeli İşadamları Derneği) Başkanı Güven Güleşce imzalı o mesaj şöyle: “Hatay’ın anavatana katılışının 83. Yıldönümü kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen Erhan Aksay EXPO Futbol Turnuvası’nın bir parçası olmaktan büyük memnuniyet duyduk. Hatay’ın büyüleyici tarihi, eşsiz mutfağı, güler yüzlü insanlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık.

Binlerce yıllık geçmişi ile 13 medeniyeti topraklarında kucaklayan, bütün dinleri barış içinde bir arada barındıran, bir kültür mozaiği olan bu kentte, sizlerin mihmandarlığında harika bir hafta geçirdik. Bütün bunlara ek olarak, şahsınızın bizleri hiç yalnız bırakmaksızın, bütün detaylarla meşguliyet içinde olması, eksizsiz planlamanız ve her bir misafirlerle ayrı ayrı ilgilenmenizden dolayı ayrıca müteşekkirim.
Bu minvalde, FBİAD ailesinin bir ferdi olmanızdan dolayı da bu gururu bize yaşattığınız için de ayrıca memnuniyet duyduğumu ifade etmek isterim. Bu vesile ile şahsınıza, kıymetli eşinize ve aile fertlerinin her birine, FBİAD ailesi adına teşekkür ediyorum.”
-Cemil Yıldız-