Yaman Osmaniye’de

Yaman Osmaniye’de

Referandumda “Hayır” çalışmalarında…

Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, partisinin referandum çalışmalarına katkıda bulunmak üzere önceki gün Osmaniye’ye gitti.
Yaman girdiği işyerleri esnafı ile ilçe halkıyla görüşmelerinde, yarınlar adına bugün atılan her adımın aydınlık nesillerin temeli olacağı mesajını verdi.
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; CHP Genel Merkezi’nin programları dâhilinde, referandum sürecinde “HAYIR” propagandası hedefli Türkiye genelinde yapılan çalışmalara katılıyor.
Başkan Yaman’ın bu seferki durağı Osmaniye oldu. Perşembe günü bu il’e giden Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Osmaniye CHP İl Başkanı Nedim Ünlü, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Toprakkale Belediye Başkanı İbrahim Demirci ve eski Osmaniye Milletvekili Necati Özdil ile birlikte referandum çalışmalarına katıldı.
İbrahim Yaman; “Güzel ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için; Türkiye’de il il, ilçe ilçe HAYIR’LARI çoğaltmaya devam edeceğiz. Yarınlarımız adına bugün attığımız her adım; aydınlık nesillerin temeli olacaktır” mesajı verdi.
Esnafları bir bir gezerek görüşmeler yapan Başkan Yaman; Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti, Türk Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, Osmaniye Muhtarlar Derneği ve Tabipler Odası’nı ziyaret ederek referandumda “HAYIR” oylarının yükselmesi için çalıştı. -Cemil Yıldız-

 

(Visited 1 times, 1 visits today)