Yaptıkları örnek olsun

Yaptıkları örnek olsun

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’yu makamında ziyaret etti, süregelen hizmetler konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Arsuz, Belen ve İskenderun Belediye Başkanlarının son ziyaretlerine yansıyan fotoğraf kareleri, siyasi parti adresleri birbirinden farklı Başkanların herkese örnek dostluklar sahip olduğunu ortaya koyarken, paylaşılan kareler, siyasetin beklenen ve istenen uzlaşısına da kapı araladı.
-FİKİR ALIŞVERİŞİ-
Oldukça samimi ve dostane karşılamaların yaşandığı ziyaretlerde, başkanlar, daha çok hizmetleri konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunurken, Başkan Nazım Culha, belediye başkanlarına ziyaretin anısına özel cam işleme şişelerde Arsuz’a özgü mandalina kolonyası hediye etti.
Belediye başkanlarının, hizmet söz konusu olduğunda ortak bir paydada bütünleştiklerine dikkat çeken Başkan Nazım Culha, “İlçeler arasındaki hem sosyal, kültürel ve kardeşlik bağlarını daha da pekiştirmek, hem de hizmetlerimizin istişaresini yapmak adına belediye başkanlarımız ile parti gözetmeksizin zaman zaman bir araya geliyoruz. Bu bağlamda da bugün İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in ardından Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’yu ziyaret ediyoruz. İskenderun ve Arsuz birbirinden ayrılmaz, iç içe girmiş iki ilçe.. Belen’de köklü tarihi ve manevi güzellikleri olmasının yanında, özellikle yaylalarıyla ilçemiz Arsuz gibi turistik karakter taşıyan bir ilçemiz. Sıcak karşılamaları, dostane yaklaşımları ve kabullerinden dolayı belediye başkanlarımıza teşekkür ederim” dedi.
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’yı ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Belediye Başkanları, yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların istişaresini de yaptı. -Tamer Yazar-

(Visited 1 times, 1 visits today)