Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yargıçlar veda etti

Antakya Adliyesi’nde görev yaparken

Antakya Adliyesi’nde görev yaparken tayinleri çıkan 5 Hakim ile 2 Cumhuriyet Savcısına, mesai arkadaşları Veda Yemeği, Başsavcı ve Komisyon Başkanı ise Şükran Plaketi verdi.

Antakya Adliyesi’nde görev yapan 5 Hakim ile 2 Cumhuriyet Savcısı, son Hakimler Savcılar Kurulu Kararnamesi ile değişik illere tayin edilmişti. Kararname ile başka illere tayinleri çıkan Hakimler ile Cumhuriyet Savcıları onuruna mesai arkadaşları tarafından bir veda yemeği verildi.
İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi üyeliğine atanan Hakim Alparslan Tatlı, Adana Bölge Adliye Mahkemesi üyeliğine atanan Hakim Müslüm Kuzudişli, Gaziantep Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı’na atanan Hakim Hasan Yavuzkurt, Delice Hakimliği’ne atanan Hakim Meltem Yılmaz Gürbüz, Söğüt Hakimliği’ne atanan Hakim Sedef Yildirimci, Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı’na atanan Cumhuriyet Savcısı Hakan Şahinoğlu ile Adilcevaz Cumhuriyet Savcılığı’na atanan Cumhuriyet Savcısı Anıl Altay onuruna bir veda yemeği düzenlendi.
Veda yemeğine; Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Adalet Komisyonu Başkanı Serkan Akman, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanları ile Hakim ve Cumhuriyet Savcıları ile eşleri katıldı. Yemekte, tayini çıkan Hakim ve Cumhuriyet Savcılarına, Hatay Adliyelerinde görev yapmaları dolaysıyla plaket ve hediye takdim edildi.  -Cemil Yıldız-