Yarın çok geç olabilir!

Yarın çok geç olabilir!

Üçüncü kitabının ilk baskısına dair konuşan, Yusuf Taş, yazdığı kitabın sayfaları arasında dolaşacakların, ‘yaşama daha iyi nasıl hazırlanılır’ başlığında iyi bir rehberle karşılaşacaklarını söyledi, ama ekledi de…

62 yaşındaki Antakyalı Yazar Yusuf Taş, ‘Yarın Çok Geç Olabilir’ adlı 3. kitabın ilk baskı heyecanını yaşadığını söylerken, William James’in ‘Kuşağımızın en büyük devrimi, insanların zihinlerinin içini değiştirerek, yaşamlarını değiştirebileceklerinin keşfedilmesidir” ifadesini hatırlattı.
Yazdığı kitabın da yaşama dair bir rehber, insanın kendisini tanıması noktasında bir yol arkadaşı olduğunun altını çizen Taş, “Kitabım, yaşama daha iyi nasıl hazırlanılır başlığında biriken sorular için iyi bir rehber. İlk baskısı olduğu halde oldukça iyi bir satış grafiği çizen kitabım içerisinde, insanın, bu kendi iç yolculuğu adına 4 test bulunuyor. Okuyucular, bu testleri uygulayabilir, ki insanın kendisini daha iyi tanıması da daha iyi bir yaşam özleminin de bir karşılığı” dedi.
-YAŞAM KILAVUZU-
Taş, toplamda 200 sayfadan oluşan kitabının önsözünde ise kitabı almak isteyenlere şöyle sesleniyor:
“Seninle tanışmak çok güzel bir duygu. Bunun için sana teşekkür ediyorum. Geçmişte biriktirdiklerin ve şimdi yaşamakta oldukların sana nasıl bir gelecek hazırlıyor? Kendini daha iyi tanımak ve geliştirmek ister misin? Şüphesiz hayatın zorlukları vardır ve her zaman karşına çıkabilir. Belki de şu an işsiz, çaresiz ve mutsuz olabilirsin. Hatta psikolojik sorunlar yüzünden ilaç da kullanıyor olabilirsin. Ancak sebep ne olursa olsun, yaşamın zorluklarını aşabilmek için, pek çok çözüm önerisi ve taktiksel çalışma bu kitapta seni bekliyor. Bence bu kitap, herkesin ihtiyacı olan daha sağlıklı, daha mutlu ve daha güvenilir bir hayat için, zihinsel bir besin ve iyi bir yaşam kılavuzudur.” -Tamer Yazar”