Yayman- Muhtarlar Buluşması

Yayman- Muhtarlar Buluşması

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, geçtiğimiz hafta içinde Kırıkhan bölgesindeki mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıya, aynı Parti Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ile Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz da katıldı.
Kırıkhan İlçe Ziraat Odası Başkanı Mehmet Çelik ile Kırıkhan Belediye Meclisi üyelerinin de katıldığı buluşmada, mahalle muhtarları, genel ve mahallelerine ilişkin özel isteklerini ve şikayetlerini bildirirken, Milletvekili Yayman ve Özgürsoy not aldı ve çözüm noktasında yapılabilecekler üzerinde durdu. Milletvekili Hüseyin Yayman, muhtarların sorunlarının toplumun sorunu olduğunu kaydederek, “Bunları çözmek, toplumun her katmanındaki bireyine hak ettiği hizmetleri götürmek bizim asil görevimizdir. Biz, bunun için varız. Muhtarlarımızla işbirliğimizi sürdürerek, kentimize, ilçemize, ilimize, ülkemize sahip çıkacağız” dedi.
Milletvekili Yayman, muhtarlarla buluşmayı gerçekleştiren Gölbaşı Mahalle Muhtarı Abdo Bilgin’e de özel olarak teşekkür etti. -Cemil Yıldız-