Yayman Sahada

Yayman Sahada

“Kimsenin şüphesi olmasın, ekonomik anlamda tam bağımsızlık için gereken tüm mücadeleyi veriyoruz.”

Ak Parti Hatay Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, Meclis’in de tatilde olmasını fırsat bilerek, sahada gün boyu koşturuyor. Milletvekili Yayman, saha çalışmalarına ara vermeden, gece-gündüz geç saatlere kadar vatandaşlarla bir araya gelmek suretiyle sorunları dinlerken, kimi zaman aynı anda ilgili birimlerle görüşmek suretiyle de çözüm üretmeye çalışıyor.
İlçe teşkilatları ile Belediye Başkanları ile beraber saha çalışmalarını yürüten Yayman, şunları söylüyor:
“Eski yeni ayırt etmeden, biz büyük bir aileyiz. AK Parti, en altından en üstüne kadar, büyük emek ve mücadelelerle kurulmuş bir kalkınma hareketidir. Bu kocaman ailenin bir ferdi olmak, bizler için büyük bir onurdur. Arkadaşlarımız, kendi için, ismi için değil, vatanı ve bayrağını daha yukarıya taşımak için gayret gösteriyor.
Ülkemizin bölgesel ve küresel bir güç olarak yükselmesinden rahatsız olanlar var. Bu kimseler, her seferinde daha alçakça ve sinsice oyunlarla karşımıza çıkıyorlar. Kimsenin şüphesi olmasın, ekonomik anlamda tam bağımsızlık için gereken tüm mücadeleyi veriyoruz. Ekonomik şantaj ve kirli planlara boyun eğmedik, eğmiyoruz, eğmeyeceğiz.”-Cemil Yıldız