Yayman

Yayman

Yayman, özverili hazırlıklarından dolayı Başkan Kimyeci’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi …“Hemşerilerimin Cumhurbaşkanına sevgi seli göstermesinden mutluluk duydum …”

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi makamında ziyaret etti. Yayman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen Antakya Mitingi’nde büyük bir coşku ile karşılandığını, Hatay’lı hemşehrilerinin büyük bir sevgi seli göstermesinden mutluluk duyduğunu ifade etti, miting öncesinde Antakya Belediyesi’nin özverili hazırlıklarından dolayı da teşekkür etti.
Yayman, ziyaretteki konuşmasında şunları dile getirdi: “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesinde Hatay’lı hemşerilerimizle kucaklaştı. Büyük bir sevgi seli ve coşkuyla karşılandı. Bu büyük miting öncesinde miting alanının düzenlenmesi, Cuma namazı için özel alan oluşturulması, alanın süslenmesi ve temizliği konusunda büyük bir özveri gösterdiniz. Bu çalışmanızdan dolayı size ve tüm çalışanlarınıza teşekkürlerimi sunarım.”
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman’a “Çağlar İçinde Antakya” adlı kitabı hediye etti
-Mehmet ÖZGÜN-

(Visited 1 times, 1 visits today)