Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yayman’dan Savaş’a ‘Açık Oturum’ çağrısı

Hodri Meydan! Hatay AKP

Hodri Meydan!

Hatay AKP Milletvekili, aynı zamanda TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı olan Hüseyin Yayman, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın Hatay’a hizmet etmediğini söyledi ve kendisini açık oturuma davet etti.

Hatay’da, sosyal medya ağı Twitter’da en çok takipçisi olarak birinci sırada Milletvekili Hüseyin Yayman ile 2. sırada Lütfü Savaş’ın yer aldığı biliniyor.

Dün, basınla olan sohbetinde, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a ağır eleştiriler yönelten Hüseyin Yayman, “Ben, 4 yıldır Milletvekiliyim. 2,5 yıl Bakan Yardımcılığı yaptım. Geçen 6,5 yıl zarfında, bir kere olsun Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş beni telefonla arayıp da ‘Şunu yapmak istiyoruz, desteğiniz ya da şunu-bunu yapalım’ şeklinde hiçbir isteği olmamıştır. Gittiğimiz her yerde, ‘yapılmayan yollar, susuzluk’ şeklinde şikayetler almaktayız. Lütfü Savaş’a söylüyorum; Hatay halkının faydasına hangi projeyi getirdi de biz karşı çıktık? Hatay Büyükşehir Belediyesi ne yapar? Hatay’da yapılan her türlü hayırlı hizmetin altında AKP’nin imzası var. 5-6 ilçemizde hastaneler bitti-bitiyor. Açılışlarına da Eylül ayında Samandağ’dan başlıyoruz.”

-Cemil Yıldız-