Yeloğlu konuştu, Cumhurbaşkanı dinledi…

Yeloğlu konuştu, Cumhurbaşkanı dinledi…

Partisinin genel merkezinde gerçekleşen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu’na söz veren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay’a dair talepleri dikkatle dinledi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, dün Ankara’da, Partisinin 81 İl Başkanı, İl Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlarıyla gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda ilginç bir gelişme yaşandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşurken, toplantıya katılan AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu parmak kaldırarak söz istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın söz verdiği Yeloğlu, Hatay’ın Deprem Mastır Planı’nın hızlandırılarak tamamlanmasını ve Antakya-İskenderun otoyolu projelendirilmesinin de bir an önce tamamlanarak yapım safhasına geçilmesini istedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Hatay İl Başkanı Yeloğlu’nun 81 İl Başkanı içinde söz alarak ilimizin 2 önemli sorunu için çözüm istemesini dikkatle dinledi ve başını eğmek suretiyle, konuya çözüm getirileceği mesajını verdi. -Cemil Yıldız-