Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yemeği Kadın Verdi

Kadın Sporsever, Amatör Futbolculara

Kadın Sporsever, Amatör Futbolculara Yemek Verdi…

Hani bir söz vardır, “Kadının elinin değdiği her yer güzelleşir” diye… İlimizin Amatör Küme ekiplerinden Yayladağıspor futbolcuları da geçtiğimiz hafta belki de bir ilki yaşadı.

Hatay’da amatör bir takım olarak, bir İl Emniyet Müdürü’nün tribünden maçının izlendiği, ardından yine İl Emniyet Müdürü’nün amatör futbolculara ve tribündeki taraftarlara lokum dağıttığı bir kulüp olarak, Yayladağıspor bir ilk…

Yayladağıspor adına kamuoyuna yansıyan durum, geçtiğimiz hafta sonunda yaşandı. Bugüne kadar iş insanı, işletmeci ya da sporsever erkeklerin galibiyet sonrası yemek verdiği, ziyafet çektiği amatör kulüplerde bir ilk daha yaşandı ve Yayladağıspor Futbol Takımı’na bir kadın sporsever, yemek verdi.

Yurt dışında yaşadığı öğrenilen, Sevim Dertsiz Ateş adlı kadın, geldiği memleketi Hatay’ın Yayladağı ilçesinde amatör futbolculara yemek verdi.

Yayladağıspor Kulübü de bu örnek güzelliği şöyle paylaştı:

“Yaşamını yurt dışında sürdüren hemşerimiz, sürekli Yayladağı özlemi içinde olan Sevim Dertsiz Ateş hanımefendi, bugün Yayladağıspor U-18 altyapı takımımıza yemek ikramında bulunmuştur. Sevim Hanım’a ikramlarından dolayı teşekkür eder, Ailesiyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat dileriz.” -Cemil Yıldız-