Yeni koleksiyonlar…

Yeni koleksiyonlar…

Yeni iş bağlantıları…

Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan “2022 İstanbul Mobilya Fuarı”, Hataylı Mobilya Firmaları için de önemli bir tanıtım ve işbirliği fırsatı olacak. Antakya Mobilyacılar ihtisas Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hüseyin Doğru, katılımcı firmalara başarı diledi.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve MOS Fuarcılık A.Ş. işbirliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteğiyle, İstanbul’da Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı, kapılarını ziyaretçileri için açtı. 25-30 Ocak tarihleri arasında iki fuar merkezinde aynı anda düzenlenen bu büyük buluşmada, dünya mobilyasının en önemli aktörleri bir araya geliyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı, ürün gruplarına göre ayrılmış 25 salonda 3000’den fazla yerli ve yabancı marka katılımına ev sahipliği yapıyor. Fuara, Hatay Mobilya Sektörü de kendi özel koleksiyonları ve üretimleriyle katılıyor.

Fuar için kısa bir not paylaşan Antakya Mobilyacılar ihtisas Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hüseyin Doğru, “İstanbul Mobilya Fuarı’na katılarak Hatay Mobilya Sektörünü temsil eden tüm firmalarımıza başarı dilerim” dedi.

-KATILIMCILAR-

Fuara Hatay’dan katılan firmalar şunlar:

Açıkel Mobilya Aksesuar Gıda İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., Adil Özkan Mobilya İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., Antaks Mobilya İml. ve Malz. İnş. Pet Gıd. Nak. İth. Taah. San. Tic. Ltd. Şti., Beraat Aksesuar Mobilya İml. Orm. Ürn. Paz. İnş. Nak. İht. İhr. San. Tic. Ltd. Şti., Berva Mobilya İml. Or. Ah.Ş Teks. Ürn. İnş. Taah. İth. İhr. ve Dahili Tic. Ltd. Şti., Cemal Sandalye İml. İth. San. ve Tic. Ltd. Şti., Gökçesan Mobilya Orman Ürünleri Tic. Ltd. Şti., Gözel Mobilya-Remzi Gözel, Helena Konf.Sedeflı Tavla ve Mob.İml.San.Tic.Ltd.Şti., Kapan Mobilya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Karabiber Mobilya San. İth. İhrc. Tic. Ltd. Şti., Lavinya Mobilya İnşaat Tic. ve San. Ltd. Şti., Lavinya Modern Koltuk İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti., Model Orman Ürün.Mob.Dek.Taah.İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti., Modelin Mobilya Dekorasyon İth. İhr. San. ve Tic .Ltd. Şti., Sosyete Mobilya İth. İhr. Gıd. İnş. San. Tic. Ltd. Şti., Tevfikoğlu Mobilya Hasan Dudaklı, Yusuf Dinç Yücel Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti.

-İHRACAT HEDEFİ-

MOSFED Başkanı Ahmet Güleç, İstanbul Mobilya Fuarı’nda küresel anlamda 3 milyar dolarlık ihracat altyapısı kurmayı hedeflediklerini belirterek, özellikle ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, Belçika gibi ülkelerden büyük alım grupları beklediklerini bildirdi.

“80 ülkeden alım heyetinin katılacağı Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı IIFF 2022, Türkiye’nin yerel ve ulusal mobilya üreticilerinin büyümelerinde atılmış en büyük adım olacak. Yerel üreticilerimiz ulusal firmalarla, ulusal üreticilerimiz de küresel firmalarla iş birliği yapma fırsatı yakalayacak.”

İstanbul Mobilya Fuarı kapsamında şu başlıklar yer alıyor:

-Modern & Modüler Mobilya

-Lüks Mobilya

-Bebek, Çocuk ve Genç Mobilyaları

-Yatak/Baza

-Ofis, Okul ve Eğitim Mobilyaları

-Aksesuar

-Bahçe Mobilyaları

-Kumaş

Tamer Yazar