Yetişen Ölümden Döndü…

Yetişen Ölümden Döndü…

Yetişen Ölümden Döndü…

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, Perşembe akşamı otomobiliyle seyrettiği İskenderun-Antakya yolunun Topboğazı kesiminde geçirdiği kazada ölümden döndü. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan gazeteci Yetişen’in emniyet kemeri takması hayatını kurtardı

Ahmet Yetişen kazanın hemen ardından şu paylaşımda bulundu:

“Perşembe günü  İskenderun’dan Antakya istikametine gelirken, top boğazına birkaç kilometre kala yolun kaygan olması ve hatalı yol eğiminden dolayı trafik kazası geçirdim aracım takla attı, Allahım’a şükürler olsun ki emniyet kemerim takılıydı, emniyet kemeri takmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım. Benim hemen ardımdan aynı yerde bir araç daha yoldan çıkarak kaza yaptı, ardından yine bir tır devrilmekten zor kurtuldu, trafik hemen orada önlem aldı, yani yol sorunlu bir yol Karayollarının bu olaya hemen el atması gerekir. Bizler Allahın sayesinde hayatta kaldık birilerinin canına mal olmadan buraya acil çözüm bulunması gerekiyor.”

Yetişen ayrıca; ”Allah korudu verilmiş sadakamız varmış iki takla attım emniyet kemeri hayatımı kurtardı Allah’ıma şükürler olsun. Aynı yerde benden hemen sonra iki kaza daha oldu.”

-Cemil Yıldız-