Yılbaşında Kenan Doğulu Coşkusu

Yılbaşında Kenan Doğulu Coşkusu

Hatay, 2022 yılını, Türk Pop Müziğinin başarılı isimlerinden Kenan Doğulu ile karşıladı. Konser alanını dolduran Hataylılar, Kenan Doğulu’nun birbirinden güzel ve sevilen şarkılarıyla muhteşem bir gece yaşadı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Expo Yeni Yıl Festivali etkinlikleri kapsamında sahne alan Kenan Doğulu, “Muhteşem bir şehirdeyiz. Sizler de harika görünüyorsunuz. O kadar güzel bir alan yapılmış ki, İstanbul da bile böylesi yok” diyerek, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a Expo 2021 için teşekkür etti.

Geçtiğimiz Cuma günü Antakya Expo Amfi Tiyatro’da yeni yıl konseri veren Kenan Doğulu, şarkılarını Hataylılar için söyledi. Enerjisi ve sahne performansıyla takdir toplayan Doğulu’ya ilgi büyüktü. Gece boyunca seyircilerden sanatçıya hediyeler ve çiçekler verildi. Hayranlarına olan sıcak davranışları ve samimiyeti çok sevilen Kenan Doğulu, sahneye gelen bir vatandaşla beraber dans etti ve izleyenler eğlenceli anlar yaşandı.

EŞİ DE SAHNEDE

Saatler gece yarısını gösterdiğinde, Expo Amfi Tiyatro’yu dolduran Hataylılar, Kenan Doğulu ile birlikte yeni yılı coşku içinde birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşadı.

Doğulu, yeni yılın ilk dakikalarında, sevenleriyle hep bir ağızdan “Tutamıyorum Zamanı” şarkısını seslendirdi. Kenan Doğulu’nun eşi oyuncu Beren Saat de sahneye gelerek, yeni yılı eşiyle beraber karşıladı. Çiftin romantik halleri sempati topladı.

HARİKA ZAMAN GEÇİRDİK

Hatay’da oldukları için çok mutlu olduğunu, harika zaman geçirdiğini dile getiren Doğulu, soğuk havaya aldırış etmeden buraya gelen ve bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği olan herkese teşekkür etti.

Sanatçıyı Hatay’da görmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ise Doğulu’ya, Atakaş Hatayspor’un forma ve atkısı ile çiçek hediye etti. Savaş, “Bu alanda gerçek sanatçıları ağırlıyoruz. Ve ilk sanatçı da siz oldunuz. Enerjiniz, bu soğuk günde içimizi ısıttı. Sizi burada görmek bizi çok mutlu etti. Yeni yıl şehrimize, ülkemize ve bölgemize sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirsin. Yeni yılımız kutlu olsun” dedi.

Konsere, binlerce Hataylı yanı sıra üniversite öğrencileri ve çevre illerden de çok sayıda vatandaş katıldı.

Duygu Ertaş