Yıllarca Aile Birliği Başkanlığını yaptığı okula

Yıllarca Aile Birliği Başkanlığını yaptığı okula

Milletvekili Sıfatıyla Geldi…

Milletvekili Mehmet Güzelmansur, yıllarca Okul Aile Birliği Başkanlığını yaptığı Defne ilçesi Sümerler Mahallesi’ndeki Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’ne Milletvekili sıfatıyla aldığı davet üzerine, okula gitti. Yıllarca Okul Aile Birliği başkanlığını yaptığı, halen onursal Aile Birliği Başkanı olduğu Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’ndeki mezuniyet törenine katılan Güzelmansur, Okul yöneticileri, öğretmenler ile velilerine katılımları, öğrencilerin başarısındaki payları ve destekleri nedeniyle teşekkür etti ve şöyle dedi:
“Onursal Okul Aile Birliği Başkanlığı’nı yaptığım Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’nin mezun olan öğrencilerinin kep takma ve atma törenine katılarak, mutluluklarına ortak oldum. Sevgili öğrenci kardeşlerim… Ülkemizin geleceği sizlersiniz. Sizler, bu ülkenin teminatısınız. Size hayatta başarı diliyor, her anınızın dolu dolu geçmesini temenni ediyorum.
Kıymetli aileler… Çocuklarımız, bu ülkenin yarınları, geleceği. Mücadelemiz, onlara daha aydınlık, refah, huzurlu ve mutlu bir ülke bırakmak için. Yolları açık, gelecekleri aydınlık, iradeleri hür ve başarıları daim olsun.”
Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan’ın da katıldığı, okul bahçesindeki törende, okulun dereceye giren öğrencilerine diplomalarını Milletvekili Mehmet Güzelmansur verdi. -Cemil Yıldız-