Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zafer Kazanamadık, Dönüyoruz

Polonya ekibi, Hatay’a “hesaplaşmamız

Polonya ekibi, Hatay’a “hesaplaşmamız var” hedefiyle geldi, umduğunu bulamadı:

Hatay, Avrupa sosyal medya sayfalarında…

Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, ilimizi ve ülkemizi Avrupa’da EUROCUP’ta temsil ediyor. Hem de başarıyla… EUROCUP’ta Avrupalı rakipleri ile içeride ve dışarıda olmak üzere toplam 6 maç oynayan Hatay’ın melekleri 6 maçın 6’sını da kazanmayı başardı ve tarih yazdı.
EUROCUP’ta son maç, Polonya takımı Energa Torun ile oldu.. Maç 30 Kasım Perşembe akşamı saat 18.000’de Antakya spor salonunda oynandı.. Polonya ekibi Türkiye, Hatay gelişi öncesi kendi sosyal medya sayfasında şu mesajı verdi: “Takımımız Hatay’a gidiyor. Grup kadınlarda bir hesaplaşma olacak.
Maçın oynandığı Perşembe akşamı saat 21.00’den sonra, Polonya ekibi, sahada istediğini elde edemeyince de şu mesajı paylaştı:
“Ne yazık ki, Hatay Büyükşehir Belediyespor karşısında aldığımız yenilgi, bu yılın EUROCUP kadınlar mücadelesinin de sonu demek. Elimizden geleni yaptık, ama zafer bizim olmadı. Birkaç saat sonra Polonya’ya geri gideceğiz. Ne yazık ki, istediğimizi elde edemedik. Denedik, ama kazanmak bu da için yeterli olmadı.”   -Cemil Yıldız-