Zeynep-Naim GÜLBOL çiftine ödül

Zeynep-Naim GÜLBOL çiftine ödül

Antakya’da “Yakma Resim” Sanatı üzerinde usta isimler, Zeynep Gülbol ile eşi Naim Gülbol çifti, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin devam etmekte olan EXPO 2021 Hatay Onur Ödülü’ne layık görüldü.
Zeynep Gülbol, gelişmeyi şöyle paylaştı:
“Ahşap üzerine yakma resim sanatımızda, eşim Naim Gülbol 50 yıldır, ben Zeynep Gülbol 32 yıldır sanata gönül vermiş, yurtiçi ve yurtdışında katıldığımız sergilerle de hem sanatımızı hem ülkemizi ve hem de şehrimizi en iyi şekilde tanıtıp, temsil etmeye çalıştık.
Allaha şükür, çok güzel yol aldığımızı, sizlerin takdiriyle almış olduğumuz ödüller ve sayısız teşekkür belgeleriyle görüyoruz. Hiçbir başarı asla tesadüf değildir. Emek, yürek, sabır ister ve en önemlisi de el ele, gönül gönüle, beraber mücadele verdiğimiz canım oğlum Deniz ve Ahmet Dağ gibi, desteğini esirgemeyen değerli eşim Naim Gülbol ile beraber bugüne kadar çok mücadele verdik.
Yüreklerini her zaman yanımızda, içimizde hissettiğimiz aile, dostlar, arkadaşlar, sanatseverler ve değerli sayfa takipçilerimiz, hepiniz bizim için değerlisiniz. Bu başarı, hepimizin başarısı. İyi ki varsınız.”
-Mutlu Yanık-