Ziyaretleri tebessüm yaratıyor

Ziyaretleri tebessüm yaratıyor

“Gönüllü bir iyilik hareketiyiz”

Bir Tebessüm Bin Mutluluk Grubu Başkanı Ömer Faruk Kural: “Gönüllülük faaliyetleri kapsamında 5 ilde toplamda 367 faaliyet gerçekleştirerek yüz binlerce çocuğun tebessümüne vesile olmuş bulunmaktayız.”

“Bir Tebessüm Bin Mutluluk diyerek 02/05/2013 tarihinde çıktığımız bu güzel yolda, yıllardır yorulmadan elimizden geldiği kadar kendi imkanlarımızla güzel faaliyetler icra etmeye çalışıyoruz” diyen Bir Tebessüm Bin Mutluluk Grubu Başkanı Ömer Faruk Kural, “Biz birbirimize sımsıkı bağlı kocaman bir aileyiz” mesajı verdi.
Hastane ve Huzurevi gibi adreslerde ziyaretler gerçekleştirdiklerini söyleyen Kural, şunları söyledi:
“Bizler tamamen bir iyilik hareketiyiz. Tam 5 yıldır hastane ziyaretleri, rehabilitasyon merkezi ziyaretleri, çocuk esirgeme kurumu ziyaretleri, huzurevi ziyaretleri, muhtaç köy okullarına yardım projeleri gibi alanlarda tamamen gönüllülük esasına dayalı iyilik ve yardım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Küçük bir ekiple başladığımız bu yolda koskocaman bir gönüllü ailesi olduk. Bundan sonra da gücümüzün yettiği kadar güzel işler yapmaya, gönüller kazanmaya, dualar almaya gayret göstereceğiz. Şu ana kadar, istatistiki olarak en çok Hatay ve İstanbul illeri olmak üzere, gönüllülük faaliyetleri kapsamında 5 ilde toplamda 367 faaliyet gerçekleştirerek yüz binlerce çocuğun tebessümüne vesile olmuş bulunmaktayız. Biz, birbirimize sımsıkı bağlı kocaman bir aileyiz. Faaliyetlerimizi Facebook, Instagram vewww.bitebimuv.com web sitesinden takip edebilirsiniz.” -Mutlu Yanık-